sergeylittle: 404 error

Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found)

Тур переможців фестивалю «Червона Рута-93», Німеччина, Мюнхен, Центр ім. Антона Фінгеля, 1994.09.30

 

 

 

Тур переможців фестивалю «Червона Рута-93», Німеччина, Мюнхен, Центр ім. Антона Фінгеля, 1994.09.30

 

Перкусіоніст Вія Руслан Мелещенко перед концертним залом.

Вій виступав в такому складі:

 • Дмитро Добрий-Вечір
 • Олег Козлов (Льотчик)
 • Руслан Мелещенко
 • Сергій Горащенко
 • Юрій Забара

Програма Концерту переможців «Червоної Рути–93»

 1. Брати Блюзу – Правдиве життя
 2. Ірина Шинкарук – Місячний оберіг
 3. Олександр Пономарів – Тінь
 4. Олександр Войтко – Я був собі
 5. Олександр Войтко - Різдвяні свята
 6. Вій – Змія
 7. Вій – Очі відьми
 8. Вій – Політ коршака
 9. 999 – Дика орхідея
 10. 999 – Я – проти
 11. 999 – Рапсодія
 12. Турбо-техно-саунд – Я поганий
 13. Турбо-техно-саунд – Судний день
 14. Нація – Київ
 15. Нація – Вовкулака
 16. Нація – Україна

Зміст пісень – або про що співають музиканти

Гурт Брати Блюзу грають у стилі арт-джаз-фольк-року. Використовують тексти народних пісень (коломийок) жартливого змісту з елементами еротики. У сучасній манері стилізують поведінку та манеру гри народних скрипалів та співаків. Музику пише клавішник Мир.Левицький.

Ірина Шинкарук 15-річна співачка, співає про кохання дівчини-чаклунки, магічні дійства, в яких вона звертається до сил природи. Стиль нью-ейдж.

Олександр Пономарів – текст його пісні, як сучасного молодого поета, передає стан душевної дисгармонії, дискомфорту, передчуття катаклізмів війни.

Олександр Войтко – незрячий музикант, грає джаз, його пісня про святкування Різдва Христового на селі та про кохання.

Гурт Вій – їх називають «легендою українського андеграунду». Грають автентичний рок. Тексти унікально подібні до народної балади. Там діють земля, зорі, небо, боги.

Гурт 999 – грають у стилі не зовсім звичного панк-року. Мають переважно інструментальні композиції. Тексти завжди абсурдного змісту.

Гурт Турбо-техно-саунд – практично єдиний в Україні гурт, який грає техно. Перша пісня - про неминучість кари за негідні вчинки. Друга говорить: «Я поганий, бо не хочу бути таким як усі.»

Гурт Нація – є першими в Україні, які сполучили особливості металевого року з мелодіями та ритмами українських козацьких пісень. Віддають у текстах перевагу містиці та метафоричним патріотичним текстам, які підкреслюють не патетичність.

Рок, Поп, Барди з України – переможці фестивалю Червона Рута

«Червона Рута» це перший україномовний фестиваль рок-поп музики на Україні! Започаткований у 1989 році, він пробудив національну самосвідомість широких верств Української молоді. З республіканського музичного свята він перетворився на Всеукраїнську акцію національного-патріотичного відродження.

З 21 вересня по 15 жовтня 1994 року українські музиканти, які є переможцями-лауреатами фестивалю «Червона Рута», мають турне по Європі: Угорщина, Словаччина, Німеччина, Франція, Бельгія і Польша. Загалом відбудеться 9 концертів. Для концерту в Парижі приділено зал ЮНЕСКО.

«Червона Рута» є найбільшим і найпрестижнішим фестивалем молодіжної музики в Україні. Він заохочує, щоб у музиці та манері виконання загальносвітові сучасні стилі поп- та рок музики поєднувалися з особливостями української музики. Усі учасники фестивалю співають тільки українською мовою. Дотепер відбулося три фестивалі: 1989, 1991 і в 1993 роках. Наступний фестиваль відбудеться в місті Севастопіль на українському півострові КРИМ.

Усі музиканти, котрі виступають у сьгоднішньому концерті, уперше «засвітилися» на фестивалі «Червона Рута» у червні минулого року. Відтоді, лише напротязі одного року вони стали відомими й популярними в цілій Україні. Практично всі є переможцями національних фестивалів, а декотрі й міжнародних.

Теперішнє європейське турне організоване Дирекцією фестивалю «Червона Рута» для запізнання та популяризації української сучасної рок-поп-музики в Україні.

МПУМ – Місцеве Представництво Українців в Мюнхені

81669 Мюнхен, Цеппелінстр. 67, Тел. 089-482533 або 7602132

Тур переможців фестивалю «Червона Рута-93», Німеччина, Мюнхен, Центр ім. Антона Фінгеля, 1994.09.30

Тур переможців фестивалю «Червона Рута-93», Німеччина, Мюнхен, Центр ім. Антона Фінгеля, 1994.09.30

 

Комментарі