sergeylittle: 404 error

Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found)

Позавчора у нас на презентації книги #TeжBeṡKet у Київі зібралася досить несподівана компанія ©

 

 

 

Позавчора у нас на презентації книги #TeжBeṡKet у Київі зібралася досить несподівана компанія ©

 

Позавчора у нас на презентації книги #TeжBeṡKet у Київі зібралася досить несподівана компанія, і не відомо, що тому стало причиною – чи то латинка всіх згуртувала, чи то інтерес до діяльності нашого молодого видавництва, чи то друзі повз заклад пробігали чи зірки так на небі стали. 
Але вийшло надзвичайно щиро і по-домашньому. Дуже хочеться всім причетним до цієї події подякувати.
І розпочну з подяки Форум Видавців та особисто Sofia Cheliak, оскільки саме в рамках Форума відбулася перша презентація TeжBeṡKet.
Дякую краудфандинговій платформі Спільнокошт - колективне фінансування проектів та усім нашим благодійникам (Tetyana ShvydchenkoРуслан АндрійкоСвятослав ШереметSergii ShumВолошин АндрійNastya SnizhnaНаталья ОмельчукJevgenij BilonozhkoDmytro KulibabaArtem MironovskiyДмитренко Юрій та іншим – повний список яких можна бачити на сторінці проекту).
Дякую за довіру та допомогу нашим друзям Ivan Nadein та Julia Burkovska;
за організаційну підтримку УРБАНФЕСТ "СТРУКТУРА" в особах Оленка Кравченко та Maryna Perunovska;
групі ентузіастів, які давно вивчають латинкову тему та є авторами того варіанту латинки, яким написаний TeжBeṡKet – Zełenyj JurekDemetrios Polumjar та іншим;
Pizza Veterano за те, що одразу погодилися прийняти нас, адже не для всіх те, що видавництво ветеранське є аргументом «за». Дякую Юрій Бачал, який посприяв нам цій справі.
Mezzanine, вам також дякую, бо після спілкування з вами ще більше цінуєш людяність та порядність.
Дякую всім, хто прийшов на презентацію розділити з нами цю авантюру: Олег Петренко, Арсенію Білодубу, Serhii Solopai, @Ira SavchenkoДенис Поліщук, Маргариті Котовій, Tetyana Buryanova та іншим.
Це особливий кайф – на своєму заході бачити постатей, які є для тебе авторитетами ще з юності. Тож, присутність шанованих Дмитро Корчинський та Андрій Середа дуже нас підбадьорила і надихнула.
Шкода, що не було Антон Семиженко (Anton Semyzhenko) і ніхто не зробить стенограму виступу.
Але дякую Всесвітньо-Броварське Телебачення, які гарненько всі відзняли.
Вдячна Ilko Gladshtein з піар нашої книги. Боюся, він буде розчарований, якщо прочитає її, бо ніяких жахів, які його привиділися, там і близько немає, але він сприяв розповсюдженню інформації про нас і ми це цінуємо.
Дякую авторам книги – Дмитро СавченкоОлексій БешуляTim Ivanov за те, що втягнули мене в цю пригоду. 
Дякую Violetta Kurasova, яка в рекордні терміни намалювала чудові ілюстрації до книги, Юлія Ілюха та Анастасія Заглинська, які вичитували матеріал.
А також Serhii Litviniuk за мегаоперативний фотозвіт.
Ви всі чудові і бешкетні!

(c) Iryna Holub

ФОТО: 2017.09.27. Jak KOMU VNYZ shodyly na kyjivśku prezentaciju proektu TeжBeṡKet

 

Комментарі