sergeylittle: 404 error

Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found)

2018.10.27 || Old Ukro Violence, LF Club, Харкїв (ПЕРЕНЕСЕНО на весну)

 

 

2018.10.27 || Old Ukro Violence, LF Club, Харкїв (ПЕРЕНЕСЕНО на весну)

 

 

Хтось і досі вважає нас асоціальним елементом, але ми — справжні естети, для нас насильство — це високе мистецтво боротьби за життєвий простір, це свого роду чоловіча насолода...

Попри всі заборони й утискання з боку системи, ми не тільки залишилися вірними традиціям вуличної боротьби, а й стали авангардом в священній визвольній війні за Україну-Русь.

Фанати, хулігани, траблмейкери, бешкетники, механічні апельсини — ця вечірка для вас!

Єдині на секторах рідних стадіонів, ми захищали кольори своїх футбольних клубів в інших містах, ми загартовані в боях, і тому не знаємо страху чи жалю.

Ми проїхали тисячі кілометрів, ми бачили те, про що не треба згадувати, про нас волали всі центральні ЗМІ, в нас живе дух пригод і наші серця співають в такт ритму барабанів з футбольних секторів.

І це наше свято!

Найочікуваніша подія, на яку вже довго чекали!

2018.10.27 || Old Ukro Violence, LF Club, Харкїв (ПЕРЕНЕСЕНО на весну)

Соратники, шанувальники та небайдужі! Всі, хто має відношення до Nашого Родинного кола! На превеликий жаль ми змушені повідомити, що фестиваль OLD UKRO VIOLENCE (27.10.2018, Харків) з об'єктивних обставин форс-мажорного характеру ПЕРЕНЕСЕНО на весну.

До самого останнього моменту ми шукали можливості для того, щоб фестиваль OLD UKRO VIOLENCE відбувся в оголошені дати. Але на цей раз щось у звичній низці справ не склалося в очікуваний всіма результат. Час та місце майбутнього фестивалю OLD UKRO VIOLENCE оголосимо окремо. 

Гроші за квитки, придбані на фестиваль OLD UKRO VIOLENCE можна повернути, звернувшись на офіційний сайт: svastone.com

Просимо Вас проявити розуміння та перепрошуємо.

 

Комментарі

 

Найближчий рухняк який я працюю / збираюся відвідати: