sergeylittle: 404 error

Uh oh ... it's a 404! (Page Not Found)

2017.05.19-21 || 13-й Міжнародний фестиваль татуювання «Tattoo Collection», ВДНГ, Київ

 

 

 

2017.05.19-21 || 13-й Міжнародний фестиваль татуювання «Tattoo Collection», ВДНГ, Київ

 

Київ, ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1, 19-й павільон)

2017.05.19-21, 11:00-21:00

Подія на Facebook

Арт-студія татуювання «Планета Тату» проводить 13-й Міжнародний фестиваль Татуювання «Tattoo Collection».
Фестиваль «Tattoo Collection» - це щорічний міжнародний фестиваль-фурор у світі татуювання. Це одна з найбільш очікуваних подій цього року. Фестиваль об'єднує безліч людей з різних країн з однією метою - показати громадськості, що тату - це не стереотипна «зеківська наколка», а один з видів творчості на людському тілі. Тату є вираженням внутрішнього світу і стану людини, символом її світогляду.

«Tattoo Collection» - це грандіозний фестиваль для активних, амбітних людей, які звикли нестандартно проводити час. А також для справжніх любителів і фанатів тату-мистецтва, для тих, чиє життя немислиме без мистецтва татуювання.
«Tattoo Collection» порадує учасників та відвідувачів фестивалю нестандартної шоу-програмою, новими обличчями в світі тату, неповторними роботами майстрів, які будуть номінуватися у конкурсах з цінними призами, а також інтерактивними шоу байкерів,виступів музичних команд і безліччю інших сюрпризів.

19-21 травня 2017 року на ВДНГ, за адресою проспект Академіка Глушкова, 1, 19-й павільон, відбудеться щорічний фестиваль «Tattoo Collection».

Протягом трьох днів у гостей та учасників фестивалю буде можливість зарядитися драйвовою атмосферою фестивалю «Tattoo Collection», познайомитися з цікавими людьми мистецтва, зробити собі татуювання або пірсинг, взяти участь у конкурсах і поборотися за головний приз «Golden Maсhine», а також добре відпочити, отримати багато позитиву і гарного настрою!

Татуюйся! Не будь голим!

 

Комментарі